وکیل دعاوی ملکی و قراردادها

دعاوی ملکی و قراردادها مجموعه گسترده ای از دعاوی را شامل می‌شود که، آشنایی با قوانین آن تجربه و سابقه زیادی را در امر وکالت می‌طلبد.

طبق آمار های رسمی از حدود 15 میلیون پرونده که در محاکم کشور تحت رسیدگی می‌باشند. حدود 50 درصد مربوط به دعاوی و اختلافات ملکی می‌باشد. یکی از پیچیده‌ترین پرونده‌های دادگستری پرونده‌های ملکی می‌باشد که بسیار وقت گیر می‌باشند. تنوع و حجم بالای قوانین در این حوزه بسیار زیاد است. مردم عادی معمولاً اشرافی نسبت به این قوانین ندارند.

وکیل دعاوی ملکی در مشهد

اگر به‌دنبال یک وکیل خوب در مشهد برای دعاوی ملکی و قراردادها، دعاوی کیفری، خانواده، دیه و  تصادف  و… هستید. ما به شما بهترین وکیل مشهد در اینگونه دعاوی را معرفی می‌کنیم. برای انتخاب وکیل خوب در مشهد کافیست از طریق راه‌های زیر با ما تماس بگیرید. دفتر وکالت دادپویه با مدیریت جناب آقای وکیل دادگستری، وکیل پایه یک دادگستری با سابقه نزدیک به 10 سال، آماده خدمت رسانی به شما در شهر مشهد می‌باشد.


مراجعین گرامی برای گرفتن وقت مشاوره در تمام روزهای هفته بجز ایام تعطیل می‌توانند، از ساعت 8:30 تا 13 و عصرها از ساعت 16تا 21 با شماره زیر تماس بگیرند.

تلفن تماس : 09151252710

آدرس ایمیل : info@dadpuyeh.com

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *